Kolmapäev, 19. veebruar 2020

Kas on normaalne pool õhtut ühe pereliikme üle naerda?

Perekonnad veedavad õhtuid erinevalt. Meil on uus meelelahutus. Või noh- eks me oleme seda ka varem teinud. Aga nüüd on iga päevaga see veelgi kättesaadavam.

Nimelt meie pere pesamuna Johanna on otsustanud, et teeb meile üha rohkem ja rohkem nalja. No ja me siis lahkelt istume ja naerame tema üle. Kõik koos.

Näiteks täna nägi meie õhtu välja selline:

Jah, meie 5-laps kasvab üles teadmisega, et tema ümber on hulk inimesi, kes tema üle naeravad... aga ilmselgelt ta ise naudib seda.

Tegelikult on mul Johannat vaadates ikka iga päev tunne, et nii äge on kasvada, kui sind ümbritseb nii palju inimesi, kes kõik sind armastada ja nunnutada tahavad.

Eks jagame mõnel järgmisel päeval ka teiega meie naljanumbreid.

***
Foto autor Triin Künnapas
Mina olen Heli Künnapas (37), hariduse poolest personalijuht, praegu kirjanikust, kirjastajast ja  poliitikust ema viiele lapsele (11a, 9a, 7a, 5a ja 1,5 a).  

Tule liitu ka meie facebooki lehega Minu ilus elu maal. Siis saad edaspidigi kohe teada, kui midagi uut ja vahvat teeme! 

Youtube´s on meie videod siin: Heli Künnapase videod

Minu "sulest" on praeguseks ilmunud 21 raamatut (sealhulgas menukas noortekas "Ütlemata sõnad" ja romantilised jutustused "Jõuluks koju", "Mu koju tood sa" ja "Saatmata kirjad" jne- see oli minu 2017.aasta väljakutse, mille käigus avaldasin ühe romantilise jutustuse üle kuu).
Hetkel juhin ja arendan Heli Kirjastust, mis avaldab mu enda ja nüüd ka  teiste kirjanike raamatuid. Suviti korraldan lastelaagreid. Lisaks siinsele blogile kirjutan lugemisblogi http://midaheliluges.blogspot.com

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar