teisipäev, 27. detsember 2016

Selgus SUURE PULMALOOSI võitja!

Lõppude-lõppude-lõpuks sai suur pulmaloos läbi!

Augustikuus sai kokku pandud mõnus pakett vahvatest kingitustest, mida ise oma pulmi korraldades oleksin soovinud. Nii algas pea 400-eurose kingitusega pulmaloos!

Kingitusteks on:
- kaks tundi lastega tegelemist Everlin Event OÜ-lt- väärtus 200€ (väljaspool Harjumaad jääb võitja kanda transpordikulu)
- kinkekaart omaraamat.ee lehelt- väärtus 30€ 


- pulmaküünal Võhma küünlatehaselt- väärtus 40€ (koos nime ja kuupäevaga)
- suur fotolõuend mõõdus 105-70cm Minu Print Oü-lt- väärtus 50€

- tordi lõikamise komplekt Pruutpaar OÜ-lt- väärtus 36€-  külalisteraamat Liis Vildelt ehk käsitöömeistrilt Tasku Draakon väärtus 30€

(külalisteraamat pildil parempoolne. Keskel kingituste karp ning vasakul abielutunnistuse kaaned)

Kes ei võida, kuid sooviks siiski neid imelisi asju endale osta, siis võtke aga julgelt tegijatega ühendust ja küsige pakkumist. Varsti näitan siin ka meie Omaraamat.ee lehelt tellitud pulmaraamatut.


Suure loosimise käigus õppisin seda, et mulle meeldib tihemini oma lehe sõpradele kingitusi jagada. Kuna auhind on suur, siis seadsin ka suure eesmärgi- meie facebooki lehekülje Minu ilus elu maal sõprade arvu suurenemine umbes 300 pealt tuhandeni. Paari kuuga huviliste arv kahekordistus, kuid tuhandeni on veel maad. Sellegi poolest ei tahtnud ma loosimisega rohkem venitada. Paljud uued kingitused ootavad. Nii et edaspidi ilmselt leiate siit tihemini väiksemaid loosimisi, mitte enam nii pikka ja suuremahulist.

Aga lähme nüüd asja juurde: tuli teha karm, aga õiglane valik.

Suure pulmaloosi võitja on ..... (trummipõrin)...

JANE SAARERAND!!!

 

Palju-palju õnne! Kogu see kingivalik on nüüd Sinu!!! 


***
Kui tahad kursis olla ka meie ilusa maaelu ülejäänud vahvate tegemistega, siis tule meie facebooki sõbraks siin: Minu ilus elu maal facebookis!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar