neljapäev, 4. jaanuar 2024

Sünniuudised- isiklikust valust ja võlust sündis podcast "Minu ilus elu"!

Täna on see päev, kui saan endale õnne soovida, sest olen siia ilma midagi uut sünnitanud - podcasti "Minu ilus elu". Selle 1.saada on nüüd saadaval siin: "Minu ilus elu". 

Selles podcastis räägin, milliste sammude abil mina hetkel oma elu ilusamaks teen ja jagan soovitusi, kuidas ka sina enda eluga sama saad teha. 

Ma pole siia blogisse eelmise aasta kokkuvõtet ning uue aasta lubadusi andma jõudnud, sest kogu aur ongi enda elu uuendamisele läinud. Sel aastal on energia kuidagi nii laes kogu aeg ja mõtted ning teod muudkui liiguvad. 

Miks ma ei peaks oma kogemusi jagama? 

See podcast on üks neist mõtetest, mis tuli 1.jaanuaril, kui oma ideid paberile panin. Kohe panin ka paika, et just neljapäeviti hakkab see sinuni jõudma. Tänaseks on esimene saade tehtud ning lubadus täidetud. Ise olen ülielevil ning energia taas täiesti laes. 

Räägin ka podcastis, et tegelikult on hunnik põhjuseid, miks ma mitte midagi sellist tegema ei peaks. 

Ja ma ikkagi tegin. 

Ja see ongi see, kuidas ma elus püsin ja edasi liigun - on asju, mida mitmedki inimesed ja põhjused takistavad, aga ma ikkagi teen neid. Ma pole ainus. Paljud inimesed peale minu teevad samuti. Tahan loota, et sellised inimesed leiavadki ka tee minu podcastini ning saavad sealt ideid, julgustust, motivatsiooni ja kõike muud, mida vaja on. 

Eesmärgid ja energia

1.saates räägin sellest, millega ise praegu tegelen ehk eesmärkide seadmine ning enda energiataseme tõstmine. 

Mõlemad töötavad praegu väga hästi. 

Eesmärke olen järjepidevalt seadnud juba aastakümneid. Sel aastal aga võtan sel teemal uue suuna. 

Energiataseme tõstmiseks olen samuti korduvatel koolitustel, seminaridel ja raamatute kaudu nippe õppinud, aga nii lihtne on seda unustada. Eriti siis, kui enda elu hall-must tundub, siis on keeruline energiale mõelda ja sellega tegelema hakata. 

Räägin podcastis ka lihtsatest viisidest, kuidas hall-mustadel-perioodidel esimesed sammud ära teha, et sealt juba suuremate sammudega edasi liikuda. 

Töötan väljakutsetel

Selle podcasti sündimise üheks põhjuseks oli taipamine, et ma töötan väljakutsetel. Eriti kui selle eesmärgi enda jaoks ise täpselt sõnastan. Nüüd on minu isiklikuks väljakutseks teha üks saade igal nädalal. Pole tähtis, kui pikk. Oluline on, et jagaksin samme ilusa elu loomiseks. 

Tegelen sellega ise ju järjepidevalt aastakümneid. Seega ei tohiks olla keeruline kord nädalas sellest rääkida. 

Vähemalt hetkel arvan nii ... 

Samas olen korduvalt näinud, kui palju energiat mulle endale sellised jagamised annavad. Üks oluline asi on see, kui teie oma tagasisidet saadate ja näen, kui paljusid inimesi minu jagamised positiivselt puudutavad. Samal ajal on aga mu enda jaoks oluline mingid teemad kõvasti välja rääkida, endale ise teraapiat teha. No ja seda ma siin teie peal siis nüüd teengi- käin avalikult terapeudi ja enesearengutreeneri juures. Teie ees. 

Loodan, et saad sellest kasu! 

Jaga julgelt siin postituse või YT video all, kas mõni mu mõte kõnetas sind ning kas saad seda ka enda elus kasutada!  

Kohtumiseni neljapäeviti! 

Podcasti "Minu ilus elu" 1.saade on siin: "Minu ilus elu"!

***

Mina olen Heli Künnapas (41), hariduse poolest personalijuht, praegu kirjanikust, kirjastajast ja koolitajast ema viiele lapsele (15a, 12a, 11a, 9a ja 5 a).  

Minu "sulest" on praeguseks ilmunud üle 30 raamatu. Kirjutan noortele, lastele, ajaviiteromaane ning enesearengu teemal. Ehk paberile saavad kõik lood, mille puhul on tunne, et need võiks kellelegi kasulikud olla ning vähemalt mõne inimese maailma kuidagi paremaks teha.
 
Minu kirjutatud raamatud leiad siit: Heli raamatud. 
 
Minu kirjastuses avaldatud raamatud leiad siit: Heli Kirjastuse raamatud.  
 
Raamatutest, mida ise loen, kirjutan lugemisblogis siin: Mida Heli luges.  
 
Tule liitu ka meie facebooki lehega Minu ilus elu maal. Siis saad edaspidigi kohe teada, kui midagi uut ja vahvat teeme! 

Youtube´s on meie videod siin: Heli Künnapase videod.  

FB grupis Lugedes Rikkaks jagan oma teadmisi ja kogemusi enesearengu- ja ajajuhtimise teemal. Sel teemal olen välja andnud ka mitmeid raamatuid ja märkmikke. Need leiad siit: enesearengu materjalid.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar