pühapäev, 1. august 2021

Millist autorenti eelistada, kui otsid 7-kohalist liikumisvahendit?

Taas soovituste otsingul. Teemaks ikka auto! 

Nimelt olen siis taas liikumisvahendi otsingul. Praeguseks on selge, et ilmselt on hetkel kõige mõistlikum auto pikaajalise rentimise peale mõelda. Uue auto ostmiseks hetkel võimekust ei ole. Kasutatud auto puhul on töökojast töökotta sõitmine läbi proovitud ja seda ka enam teha ei taha. Maal elades ei ole tore, kui oled äkitselt keset külma talve lastega üksinda kodus vangis, sest autol mingi jupike lõhkeb ja sul pole kellegi poole pöörduda. Nii tundubki auto rentimine hetkel mõistlik mõte.  

Olukorra teeb keeruliseks see, et vaja on 7-kohalist autot, milles on lubatud vedada ka lemmikloomi. Ehk ühte koera. 

Olen igasugused rendifirmade lehed läbi tuuseldanud. Autolevi pakkumised samuti. Viimasel on siis eraisikute pakkumised. Rendifirmade puhul on minu jaoks keeruline läbisõidupiirang. Ma tõesti kasutan autot sõitmiseks, mitte niisama parkimiseks. Eriti suvel ... ja eriti kooliajal ... ja .. ehk igal ajal ...  Autolevi puhul tekitab veidi kahtlust, et kas kõik on ikka nii, nagu lubatud?

Enne lõpliku otsuse tegemist aga tahakski ka teiste kogemusi kuulda, et milliseid pikaajalise autorendi võimalusi olete kasutanud? Keda ja miks peaks eelistama? 

Kuna ma enne ise pikaajalist autorendi võimalust kasutanud ei ole, siis ei tea, et kas äkki jätan midagi vaatamata või kaalumata.

Nii et palun jaga oma kogemust auto pikaajalise rentimise teemal ja aita meil üks mure lahendada. Kirjutada saad mulle FBs või helikunnapas@gmail.com. See annaks kohe hunniku aega, et kõigi teiste tööde ja tegemistega tegeleda ning omakorda teistele kasulik olla. 

Aitäh!!!

 

***

Foto autor Triin Künnapas
Mina olen Heli Künnapas (39), hariduse poolest personalijuht, praegu kirjanikust, kirjastajast ja koolitajast ema viiele lapsele (12a, 10a, 8a, 7a ja 2 a).  

Tule liitu ka meie facebooki lehega Minu ilus elu maal. Siis saad edaspidigi kohe teada, kui midagi uut ja vahvat teeme! 

Youtube´s on meie videod siin: Heli Künnapase videod

Minu "sulest" on praeguseks ilmunud üle 20 raamatu (sealhulgas menukas noorteraamat ,,Mälestusteta suvi" ja romantilised lühiromaanid ,,Valss Pärnu rannaliival", ,,Helisevad ööd saarel" jne- see oli minu 2017.aasta väljakutse, mille käigus avaldasin ühe romantilise jutustuse üle kuu).
 
Hetkel juhin ja arendan Heli Kirjastust, mis avaldab mu enda ja nüüd ka  teiste kirjanike raamatuid. Eriline tähelepanu on noorteraamatutel ning ajaviitekirjandusel. Suviti korraldan lastelaagreid. 
 
Lisaks siinsele blogile kirjutan lugemisblogi http://midaheliluges.blogspot.com


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar