kolmapäev, 8. juuni 2022

Milliseid raamatuid müüdi maikuus kõige rohkem?

Taaskord on käes aeg teha kokkuvõtteid ja rääkida,  milliseid Heli Kirjastuse raamatuid eelmisel kuul kõige rohkem müüdi. Edetabel koosneb Rahva Raamatus ja Apollos ning Heli Kirjastuse kodulehel uue omaniku leidnud teostel.  

Milliseid raamatuid müüdi maikuus kõige rohkem? 

1. Mälestusteta suvi, 2.osa (Heli Künnapas) -  see ei ole vist väga suur üllatus, et just seda raamatut maikuus kõige rohkem müüdi. Esiteks müüb enamasti ikka kõige uuem raamat kõige rohkem. Teiseks- päris paljud inimesed lihtsalt ootasid seda noortekat nii kaua. Jah, "Mälestusteta suvi" 1.osa jäi pooleli sellise koha peal just seetõttu, et lugejad ka teist osa lugeda tahaksid. No ja tahtsid. 

Järjest jõuavad raamatud ka raamatukogudesse, nii et üha rohkemate lugejate jaoks on Brenda ja Richardi lugu nüüd kättesaadav. Rahva Raamatu noorteraamatute edetabelis on "Mälestusteta suvi" 2.osa samuti nüüd juba mitu päeva 1.kohal püsinud. Väga vahva ja  julgustav vaatepilt: 

Raamatu edule aitas ilmselt kaasa ka 2.juunil Viru Keskuse Rahva Raamatus toimunud raamatuesitlus. Seda saad järgi vaadata siit: "Mälestusteta suvi" 2.osa raamatuesitlus.

2. Sanditon (K. Riordan) - Jupiteri lehel saab jätkuvalt vaadata  "Sanditoni" 2.hooaeg. Selles raamatus on kajastatud 1.hooajal toimunud sündmused.

3. Ukrainakeelne "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" ehk "Ведмежа Лукас хоче грати на скрипці" (Heli Künnapas) - suurem osa neist raamatutest sai müüdud aprillis. 1.tiraaž hakkab lõppema, kuid praegu ikka raamatuid veidi veel jätkub. See armas lasteraamat sobib lugemiseks lasteaia lõpus või algklassides.

4. Uus tüdruk (Heli Künnapas, Lille Roomets) - jätkuvalt loetakse ilmselt õppeaasta lõpus raamatut, mis kiirelt õpetajale esitatud saaks. Samas soosib ka mõnus suveaeg seda, et selline lühike ja tempokas noortekas kätte võtta ning lihtsalt mõneks tunniks selle raamatuga mõnusalt lõõgastuda.

5. 30 sammu laenuvaba eluni (Heli Künnapas) - sellest raamatust ei leia ainult soovitusi, kuidas laenuvabaks saada, vaid ka neid, mis aitavad laenuvabaks jääda. Raamatule lisaks on olemas ka töövihik "30 sammu laenuvaba eluni", mis aitab raamatust loetut kohe praktiseerida. 

Jätkuvalt suured tänud kõigile, kes Heli Kirjastuse raamatuid ostavad või raamatukogudest laenutavad. Just nii saame ikka jätkuvalt uusi ja häid raamatuid teieni tuua. 

Mõnusaid lugemiselamusi! 


Samal teemal: 

5.05.2022 Kes võitis aprillikuu raamatumüügi edetabeli?

11.02.2022 Millist raamatut müüdi jaanuaris kõige rohkem?

9.08.2021 Milline raamat võitis augustis? Ehk räägime rahast ja edetabelitest

 

***

Mina olen Heli Künnapas (40), hariduse poolest personalijuht, praegu kirjanikust, kirjastajast ja koolitajast ema viiele lapsele (13a, 11a, 9a, 7a ja 3 a).  
 
Minu "sulest" on praeguseks ilmunud üle 30 raamatu. Kirjutan noortele, lastele, ajaviiteromaane ning enesearengu teemal. Ehk paberile saavad kõik lood, mille puhul on tunne, et need võiks kellelegi kasulikud olla ning vähemalt mõne inimese maailma kuidagi paremaks teha.
 
Minu kirjutatud raamatud leiad siit: Heli raamatud. 
 
Minu kirjastuses avaldatud raamatud leiad siit: Heli Kirjastuse raamatud.  
 
Raamatutest, mida ise loen, kirjutan lugemisblogis siin: Mida Heli luges.  
Tule liitu ka meie facebooki lehega Minu ilus elu maal. Siis saad edaspidigi kohe teada, kui midagi uut ja vahvat teeme! 


Youtube´s on meie videod siin: Heli Künnapase videod.  

FB grupis Lugedes Rikkaks jagan oma teadmisi ja kogemusi
enesearengu- ja ajajuhtimise teemal. Sel teemal olen välja andnud ka mitmeid raamatuid ja märkmikke. Need leiad siit: enesearengu materjalid

 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar