teisipäev, 31. juuli 2018

Kas võib õnne soovida või oled täie tervise juures?

Olen iga kord segaduses, kui telefonikõne algab lausega:

,,Kas sa oled ikka veel täie tervise juures või võib sulle juba õnne soovida?"

No et ühelt poolt nagu võiks ju õnne soovida, sest ma olen ikka veel täie tervise juures ja tavaliselt inimesi õnnitletakse selle puhul, et nad on täie tervise juures. Aga ei, kõhubeebil on ikka veel aega ja soovi omas maailmas elada ning läheb aega, enne kui ta meiega siinpoolsuses ühineb.

Tõestuseks tegime lastega sellest mõned kinnituspildid ka:***
Tule liitu ka meie facebooki lehega Minu ilus elu maal. Siis saad edaspidigi kohe teada, kui midagi uut ja vahvat teeme! 
Mina olen Heli Künnapas (36), hariduse poolest personalijuht, praegu kirjanikust, kirjastajast ja poliitikust ema neljale lapsele (9a, 7a , peaaegu 6a ja 4a). Meie pere pesamunaga loodame kohtuda juba selle aasta augustis! 

Minu "sulest" on praeguseks ilmunud 15 raamatut (sealhulgas menukas noortekas "Ütlemata sõnad" ja romantilised jutustused "Jõuluks koju", "Mu koju tood sa" ja "Saatmata kirjad" jne- see on minu 2017.aasta väljakutse, mille käigus avaldan ühe romantilise jutustuse üle kuu).

Hetkel juhin ja arendan Heli Kirjastust, mis avaldab mu enda ja nüüd ka  teiste kirjanike raamatuid. Suviti korraldan lastelaagreid. Lisaks siinsele blogile kirjutan lugemisblogi  http://midaheliluges.blogspot.com 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar