kolmapäev, 21. juuni 2023

Uudis, millist pole saanud 8 kuud rääkida, kuid nüüd lõpuks saan!!!

Ausalt, mõnegi korra mõtlesin nende kuude jooksul, et sellist asja teile enam öelda ei saagi. Umbes 8 kuud on tõesti möödas ajast, mil midagi sellist sain viimati teavitada. Sel aastal pole kordagi seda öelda saanud. 

Ja hoolimata kõigest-kõigest-kõigest ... siin see on: 

Heli Kirjastusel ilmub uus raamat! 

Ma ei teagi, kuidas seda oleks õige kirjeldada. Selles on üheskoos ajaviiteromaan, romantika ja draama. Ehk et mitmedki peaks siit endale oma leidma. Rääkimata muidugi minu suurest lemmikust- muusikast! 

Ütleme siis nüüd lõpuks otse välja: 

Heli Kirjastuse uus raamat on "Idee sinust". Selle kallal on töö käinud rohkem kui aasta aega. Õigemini tiksumine, mitte nii väga töö, sest töö on igas etapis ikka kiiremini tehtud saanud. 

Mõne aja pärast tuleb sellest ka film. Kusagilt lugesin mingil hetkel, et film avaldatakse selle aasta juulis, aga praegu ma sellele kinnitust ei leidnud. Kui keegi leiab, võib mind ka valgustada. Raamat aga liigub. Päriselt liigub. 

Suure töö tegijad: Mario Pulver sai esimesena seda lugu nautida ning tõlkis teose ära. Liis Karu oma tuntud headuses tegi taaskord imelise kaanepildi ning kujunduse. Stella Sägi toimetas keele ilusaks. 

Millest raamat "Idee sinust" räägib?

Mis siis, kui su teismelise fantaasiast saab sinu reaalsus?

Los Angelese kunstigalerii 39-aastane omanik Solène Marchand ei taha oma tütart Isabelle’i tema lemmikpoistebändiga kohtuma viia. Pärast lahutust soovib ta aga varasemast rohkem Isabelle’iga koos olla.

Viimane asi, mida Solène ootab, on tutvuda ühe liikmega maailmakuulsast ansamblist August Moon. Hayes Campbell on nutikas, võidukas, enesekindel ja uhke ning vastastikune külgetõmme on kohene. Asjad muudab keerulisemaks, et poiss on kahekümne-aastane.

See, mis algab salajaste kohtumiste jadana, areneb kiiresti kirglikuks ja ehtsaks suhteks. Teekond, mille käigus Solène ja Hayes teineteise maailmas navigeerivad, hõlmab kontinente: alates staadionituuridest kuni rahvusvaheliste kunstimesside ja eraldatud peidupaikadeni Pariisis ja Miamis.

Solène’i jaoks on see enese taasleidmine ning õnne ja armastuse taasavastamine. Ühel hetkel saab Solène’i ja Hayesi suhe avalikuks. Nii naisest kui tema tütrest saavad raevukate fännide ja täitmatu meedia sihtmärk. Siis peab Solène silmitsi seisma sellega, kuidas tema armuelu on mõjutanud nende elusid, kellest ta kõige rohkem hoolib.

Raamatu ilmumiseni läheb veel mõned nädalad aega, nii et praegu on suurepärane võimalus "Idee sinust" osta eelmüügist eriti soodsa hinnaga. Jah, hinnad on selle 8 kuu jooksul igas valdkonnas korraliku hüppe teinud, aga kiiretele saame ikkagi praegu hea hinnaga raamatut pakkuda. 

Nii et tellimuse saad teele panna Heli Kirjastuse kodulehelt, varsti saadame raamatud laiali ning loodetavasti on võimalik varsti taas sarnaseid uudiseid jagada.  

***

Mina olen Heli Künnapas (41), hariduse poolest personalijuht, praegu kirjanikust, kirjastajast ja koolitajast ema viiele lapsele (14a, 12a, 10a, 8a ja 4 a).  

Minu "sulest" on praeguseks ilmunud üle 30 raamatu. Kirjutan noortele, lastele, ajaviiteromaane ning enesearengu teemal. Ehk paberile saavad kõik lood, mille puhul on tunne, et need võiks kellelegi kasulikud olla ning vähemalt mõne inimese maailma kuidagi paremaks teha.
 
Minu kirjutatud raamatud leiad siit: Heli raamatud. 
 
Minu kirjastuses avaldatud raamatud leiad siit: Heli Kirjastuse raamatud.  
 
Raamatutest, mida ise loen, kirjutan lugemisblogis siin: Mida Heli luges.  
 
Tule liitu ka meie facebooki lehega Minu ilus elu maal. Siis saad edaspidigi kohe teada, kui midagi uut ja vahvat teeme! 

Youtube´s on meie videod siin: Heli Künnapase videod.  

FB grupis Lugedes Rikkaks jagan oma teadmisi ja kogemusi enesearengu- ja ajajuhtimise teemal. Sel teemal olen välja andnud ka mitmeid raamatuid ja märkmikke. Need leiad siit: enesearengu materjalid.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar