Neljapäev, 19. märts 2020

Mis mul ,,Õhtu!" saates 5-lapselise distantsõppe teemal rääkimata jäi?

Paar päeva tagasi kutsuti mind Kanal 2 ,,Õhtu!" saatesse, et räägiksin, kuidas kulgeb koduõpe/distantsõpe 5 lapsega. Ikka olin nõus. Kuigi ette oli teada, et paljudele mu sõnum ei meeldi, sest tundub, et kõigil on nii hullult keeruline.

19.märts 2020 ,,Õhtu!" saated näed siit: VAATA SAADET!

Ma olen ikka pikalt lootnud, et mind sinna saatesse kutsutakse. No et ma räägiks oma raamatutest ja kirjutamisest. Mu uuest noorteraamatust rääkisime küll ka, kuid Heli kui kirjaniku saade tuleb ilmselt mõnel järgmisel korral.

Stuudios käis küll püüdlik teineteisest eemalehoidmine, aga muidu oli õhkkond väga mõnus. Tõsiselt toetav ja kodune esimesest hetkest, mil uksest sisse astusin. Väga mugav oli saatejuhtidega Pireti ja Jüriga vestelda. Lihtne oli unustada, et tegelikult päris mitu inimest vaatab veel. No mõned... vist...

Aeg läks aga ülimalt ruttu. Nii oligi tunne, et tegelikult ei saanud ma üldse räägitud kõike, mida tahtsin. Eks see ole selliste saadete puhul ka arusaadav. Samas ei saanud ju räägitud ka midagi üleliigset.

Koju jõudes aga rääkisin ära ka need mõtted, mida enne mõlgutasin, kuid mis saatesse ei jõudnud. Nii et sellest, kuidas koduõpe on meie elu muutnud ning millised on meeleolud 1.nädala järel, saad kuulda siit:

Kas need tunded ja mõtted nii jätkuvad, sellest kirjutan juba lähipäevil.


***
Foto autor Triin Künnapas
Mina olen Heli Künnapas (38), hariduse poolest personalijuht, praegu kirjanikust, kirjastajast ja  poliitikust ema viiele lapsele (11a, 9a, 7a, 5a ja 1,5 a).  

Tule liitu ka meie facebooki lehega Minu ilus elu maal. Siis saad edaspidigi kohe teada, kui midagi uut ja vahvat teeme! 

Youtube´s on meie videod siin: Heli Künnapase videod

Minu "sulest" on praeguseks ilmunud 21 raamatut (sealhulgas menukas noortekas "Ütlemata sõnad" ja romantilised jutustused "Jõuluks koju", "Mu koju tood sa" ja "Saatmata kirjad" jne- see oli minu 2017.aasta väljakutse, mille käigus avaldasin ühe romantilise jutustuse üle kuu).
Hetkel juhin ja arendan Heli Kirjastust, mis avaldab mu enda ja nüüd ka  teiste kirjanike raamatuid. Suviti korraldan lastelaagreid. Lisaks siinsele blogile kirjutan lugemisblogi http://midaheliluges.blogspot.com

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar