Laupäev, 23. november 2019

Kas WCsse võib minna koos beebiga?

Olen viimastel päevadel pidanud väga tõsiselt mõtlema teema üle, et kas ja kes võib koos beebiga WCsse minna. Tänasel päeval muidugi ei tunnista meie peres mitte keegi, et oleks koos Johannaga WCs käinud. Mine sa tea, millised süüdistused kaasnevad.

Et oleks arusaadavam, millest jutt käib, siis ühel päeval oli vaikus. Beebi kadunud. WC uks lahti ja sealt mingid hääled tulid. Hiilisime siis lähemale ja seal oli selline pilt...

... mis jätkus ka siis, kui jõudsin köögist telefoni tuua, et lapse järjekordne oluline ettevõtmine jäädvustada. Video sai siis selline:


Kui sa nüüd mu youtube kanalil klikid sõnale "Telli" ja kellukesele, mis teavitusi edastab, siis saad edaspidi kohe teada, kui ma järgmisel korral sellist eluliselt olulisi õppematerjale postitan.

Järgmisel korral siis mõni järgmine asi, mida mitte keegi meie perest pole koos Johannaga teinud :D  Neid on veel!


***
Foto autor Triin Künnapas
Mina olen Heli Künnapas (37), hariduse poolest personalijuht, praegu kirjanikust, kirjastajast ja  poliitikust ema viiele lapsele (10a, 8a, 7a, 5a ja 1 a).  

Tule liitu ka meie facebooki lehega Minu ilus elu maal. Siis saad edaspidigi kohe teada, kui midagi uut ja vahvat teeme! 

Youtube´s on meie videod siin: Heli Künnapase videod

Minu "sulest" on praeguseks ilmunud 19 raamatut (sealhulgas menukas noortekas "Ütlemata sõnad" ja romantilised jutustused "Jõuluks koju", "Mu koju tood sa" ja "Saatmata kirjad" jne- see oli minu 2017.aasta väljakutse, mille käigus avaldasin ühe romantilise jutustuse üle kuu).
Hetkel juhin ja arendan Heli Kirjastust, mis avaldab mu enda ja nüüd ka  teiste kirjanike raamatuid. Suviti korraldan lastelaagreid. Lisaks siinsele blogile kirjutan lugemisblogi http://midaheliluges.blogspot.com

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar