Reede, 3. märts 2017

Tule minu 35.sünnipäevale ehk suur raamatupidu!

Tead, igal aastal samal ajal on sama mure: tuleb enda sünnipäev, aga ei taha nagu päev otsa kokata ja koristada, aga tahaks nagu sõpradele kuidagi tähtis olla ... no neile, kellele olen ... Hea võimalus kohtuda nendega, kellega mingi põhjusel pikem suhtlemise paus on sisse tulnud ... samas nagu kõigiga ei jõua, sest aegade jooksul jõuab inimesi meie kõigi eludest läbi käia päris palju ...

Kõigi nende mõtiskluste tulemusena leidsin üles sellised vahvad pildid:

Täpselt nii rõõmsameelselt kavatsen ka sel aastal tähistada seda, et saan 10.märtsil aastakese elukogenumaks.

Seekord kutsun oma sünnipäevale Sind ka, sest kui Sa juba siinsel lehel oled, siis ilmselt huvitavad Sind minu tegemised. Ürituse kohta loe täpsemalt siit:

 Heli 35 ehk suur raamatupidu

Kutse tekst on selline:

Hea sõber!
Täpselt nädala pärast on nii, et mul täitub 35 aastat olemasolemist! Sööma-jooma asemel on seekord mõte seda pidada teisiti. Kuna minu olemasolu suur osa on RAAMATUD, siis teeme üheskoos minu sünnipäeva auks seekord suure raamatupeo!

Kui Sa tahad minu sünnipäevanädalal osaleda, siis ole nii armas ja kingi endale üks minu raamat! Selle saad suurematest raamatupoodidest. Kui ise kohale ei viitsi minna, siis telli e-poest. Raamatupoed siis pärast ütlevad mulle, kui paljud mu sõbrad sel nädalal minu peale mõtlesid :)

Raamatut on soovitav hiljem ka lugeda. Ja sealt saad teada, mida mina Sinule mõeldes kirja olen pannud. Jah, täpselt nii! Sest kui Sa oled mu sõbralistis, siis ilmselt oleme kuidagi kokku puutunud. Kõik inimesed ja juhtumid, mida olen elus kogenud, on aga andnud mõtteid raamatute jaoks. Seega, kui oleme sõbrad... isegi kui me praegusel hetkel kõige aktiivsemalt ei suhtle, siis oled kindlasti mingil moel mu raamatutes. Aitäh, et olemas oled ning oled aidanud mul kõiki neid teoseid kirjutada.

Ja selle nädala jooksul, kui mõtled rõõmuga mu vananemise peale, kingi endale palun üks minu raamat... ja vähemalt sirvi seda... kui aga eriti julge oled, siis sukeldu lugemisse kohe täie tähelepanuga!

Ilusat minu sünnipäevanädalat meile kõigile! :)

Kallistades,
Heli (veel 34a)


Ma olen juba ette väga rõõmus kõigi üle, kes osalevad! Mina tulen Sinu sünnipäevale ka hea meelega!

*****
Tule liitu ka meie facebooki lehega Minu ilus elu maal. Siis saad edaspidigi kohe teada, kui midagi uut ja vahvat teeme!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar