reede, 26. august 2016

Suur pulmaloos: võida pea 400€ eest kingitusi

Head lugejad,

minu blogis on ka käes aeg korraldada üks korralik loosimine. Kuna viimase poole aasta jooksul on suur hulk lugejaid siia jõudnud pulmade teema kaudu, siis ilmselt on see huvipakkuv. Mul on nüüd värske pulmade korraldamise kogemus selja taga ja nii tean, et kõik meie loosimise auhinnad on igale tulevasele abiellujale huvipakkuvad.

Osaleda võivad aga ka need, kel endal pulmi (veel? enam?) tulemas ei ole, sest kingitused võib mõnele abielluvale sõbrale edasi anda. Mõnda kingitust aga saab ka pulmadeta kasutada.

Loosimises osalemine on lihtne. Kui soovid kogu seda kingipakki endale, siis märgi meie facebooki leht Minu ilus elu maal meeldivaks. Seejärel jaga postitust enda lehel ja kirjuta siia kommentaariks, milline kingitustest on sinu jaoks kõige ahvatlevam ning mida sooviksid kõige rohkem. Võitja saab küll kogu komplekti, kuid teie arvamustest saab ka tulevikuks mingi plaani kokku panna. Loosimise, noh :)

Loosimine toimub kohe, kui meie facebooki lehel täitub 1000 meeldivust!

Suure pulmaloos auhinnad on järgmised:
Kinkekaart Omaraamat.ee lehelt- väärtus 30€


Omaraamat.ee lehel saad fotoraamatu teha erievate sündmuste tähistamiseks. Mina olen seda võimalust siiani kasutanud kahel korral. Esiteks tegin fotoraamatu laste onule tema esimestest aastatest onuna. Selles olid siis fotod meie lastest koos onuga, juures selgitavad tekstid või laulude sõnad. Teisel korral tegin fotoraamatu laste vanavanematele kuldpulmapäevaks. See sisaldas siis läbilõiget 50 aastast. Järgmine meie pere fotoraamat saab kindlasti olema meie pulmadest.


Pulmaküünal Võhma küünlatehaselt- väärtus 40€ (koos nime ja kuupäevaga)
Kes pole veel näinud, siis meie Võhma küünlatehasest tellitud pulmaküünal oli selline:

Meie nimedega küünla süütamise küünlad on samuti tellitud Võhma küünlatehasest. Need küünlad panid siis ämmad põlema ja pärast said nad need endale.

Loosimise auhinnaks on pulmaküünal (deco30), mille kõrgus on 30 cm ja läbimõõt 10 cm. Küünla põlemise aeg on 180 tundi. Seega saab sellega hiljem üsna mitu pulma-aastapäeva ära tähistada. Pulmaküünalde valik on näha lehel pulmaküünlad. Kingitus tuleb võitjal välja võtta enne 1.juuni 2017.

Hämarateks sügis- ja talveõhtuteks saad Võhma küünlatehasest tellida veel igasuguseid küünlaid. Tutvu valikuga e-poes.


Tordi lõikamise komplekt Pruutpaar OÜ-lt- väärtus 36€
Pärnus asuv pruutpaaride salong kingib võitjale tordi lõikamise komplekti.

Pärnu salong Pruutpaar OÜ pakub pulmade korraldamisel abi nii täislahendusena, kui ka vaid mõnes küsimuses (näiteks ruumide dekoreerimine vms). Salongi omanik Rita õmbleb ise ka pulmakleite, nii et soovi korral saad just enda soovidele vastava kleidi tellida. Selleks tuleb muidugi piisavalt aega varuda.

Vee tn 2 asuvas Pruutpaar OÜ salongis on kohapeal saadaval paljud pulmadeks vajalikud asjad, kuid kõike saab tellida ka e-poest pruutpaar.ee.


Külalisteraamat Liis Vildelt ehk käsitöömeistrilt Tasku Draakon väärtus 30€


Meie pulma tegi Liis kutsed, ametimärgid, kingituste (ümbrikute) kasti, külalisteraamatu ja abielutunnistuse kaaned (loe Kust tellida pulmadeks ametimärgid ja külalisteraamat?). Loosimise võitja saab endale Liisi käest külalisteraamatu, mille värvid ja kujunduse saab ise valida. Liisi tehtud tööde kohta saad täpsemat infot tema lehelt Tasku Draakon. Samuti saad sealt talle tellimusi esitada, kui soovid mõnda muud tema toodet.

Kaks tundi lastega tegelemist Everlin Event OÜ-lt- väärtus 200€ (väljaspool Harjumaad jääb võitja kanda transpordikulu)
Everlin on kindel partner erinevate sündmuste korraldamisel. Loosimisse läheb nende poolt kaks tundi lastega tegevusi väärtuses 200 eurot! Tegevused ja mängud saate ise kokku leppida, valik on päris suur. Everlin Event OÜ teenustega saad tutvuda siin: teenused! Jooksvate sündmuste, koolituste ja muude tegemistega saad kursis olla Everlin Event OÜ facebooki lehel!

Suur fotolõuend mõõdus 105-70cm Minu Print Oü-lt- väärtus 50€
Minu Print kodulehelt võid lugeda, mis on fotolõuend?
Foto trükitakse lõuendikangale ja seejärelt tõmmatakse pingule puidust alusraami peale. Nii et pilt lõuendikangal läheb ka alusraami äärte peale luues omamoodi ruumilise pildi. Lõuendi kangas meenutab tavalist maalimiseks mõeldud lõuendit, aga on enamasti siledam ja trükk sellel on tegelikult väga detailne.

Kui soovid ilusat pilti seinale, siis fotolõuend on ilmselt kõige parem valik.


Minu Print OÜ teeb ilusaid suuri pilte paberile, raamitud fotokapale ja fotolõuendile. Kasutatakse tõelist fotoprinterit ja aastatega saadud kogemusi. Erinevate võimaluste kohta saad infot siit- foto printimine!

Nii et kui sa tahad kõik need asjad endale võita, siis:
1. pane "meeldib" meie facebooki lehele Minu ilus elu maal
2. jaga seda postitust enda FB lehel
3. kirjuta selle postituse kommentaariks siia blogisse, millist toodet kõige rohkem sooviksid

ja meie FB lehe 1000 meeldivuse täitumisel loosimegi ühe õnneliku võitja välja!Pulmadest kirjutan veel siin:
Heli ja Herlendi ilupildid (pulmad #4)

Heli ja Herlendi pulmad Reporteris (pulmad #3)

Ettevalmistused ja pulmapäeva hommik (pulmad #2)

16.07.16 sai meist ametlikult perekond Künnapas-Kruusmann (pulmad #1)

Meie küll rohkem kunagi ei abiellu (pulmakorraldus #10)